به سامانه‌ی پرسش و پاسخ خوش آمدید٬ در این بخش پرسش‌ها و پاسخ‌های مربوط به اسکریپت پرسش و پاسخ Q2A، افزونه‌ها، قالب‌ها و موارد دیگر مورد بحث قرار می‌گیرد.
همین طور در این بخش در مورد موارد مربوط به مانیفست پرسش و پاسخ گفت‌وگو می‌شود. مواردی مانند یک پرسش خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ مشخص کردن موارد لازم برای انتخاب یک پرسش خوب و ...
برای درخواست یک امکان در وب‌سایت اصلی یا وب‌سایت‌های رایگان یا اسکریپت (هسته، ماژول‌ها، افزونه‌ها) تگ درخواست را در فهرست تگ‌های پرسش وارد کنید.
برای مطرح کردن یک اشکال در وب‌سایت اصلی یا وب‌سایت‌های رایگان یا اسکریپت تگ اشکال را در فهرست تگ‌ها وارد کنید.
1
سلام
وقتی من از افزونه‌ی تاریخچه‌ی ویرایش استفاده می‌کنم گاهی که ویرایش‌های زیادی پشت سر هم انجام می‌دم بعضی از این ویرایش‌ها ذخیره نمی‌شه و فقط آخرین ویرایش در نظر گرفته می‌شه. چرا این طوریه؟ این یه اشکال هست؟
پرسیده شده
توسط prodo
(8 امتیاز)

بازتگ شده توسط admin

1 پاسخ

بدون امتیاز
خیر این یک اشکال نیست. افزونه‌ی تاریخچه‌ی ویرایش خاصیتی داره که همه‌ی ویرایش‌های پشت سر هم رو ذخیره نمی‌کنه. مثلاً اگه شما در یک دقیقه دو ویرایش پشت سر هم انجام بدین حاصل دو ویرایش به عنوان یک ویرایش ذخیره می‌شه.
در نسخه‌ی ۱.۱.۱ این افزونه، در قسمت ادمین گزینه‌ای قرار داده شده که می‌تونین این زمان رو تنظیم کنین. زمان پیش‌فرض این افزونه ۳۰۰ ثانیه یا ۵ دقیقه است.
پاسخ داده شده
توسط admin
(12 امتیاز)
حالا اگه من یک ویرایش انجام بدم. فوراً یک کاربر دیگه یه ویرایش دیگه و باز دوباره من یک ویرایش انجام بدم چه اتفاقی میافته؟  - prodo ( )
طراحی شده توسط جلال جابری
بر پایه‌ی اسکریپت Question2answer